هزاران فایل ارزشمند از فروشنده های مختلف!

در سریعترین زمان فایل مورد نظر خود را پیدا کنید...
تاریخ انتشار: 01 مهر 1397

تعرفه ها


تمام خدماتی که توسط اویدو ارائه می گردد رایگان هستند و با یک ثبت نام ساده می توانید از تمام امکانات رایگان استفاده کنید هدف ما به درآمد و موفقیت شما است و تنها زمانیکه فروشگاه شما فروش داشته باشد و شما به درآمد برسید از هر فروش مقداری کارمزد کسر می کند. که محاسبه آن کاملا خود کار و توسط سامانه بوده و در پنل کاربری به عنوان میزان دارآمد نشان داده می شود.

تعرفه ها

موضوعات: اخبار /

کارمزد اویدو به چه صورت است ؟

اویدو برای هر فروش موفق 10 درصد کارمزد دریافت می کند یعنی اگر فرضا شما 1000 تومان فروش داشته باشید 900 تومان را شما دریافت می کنید و 100 تومان را فایل سل کارمزد کسر می کند.

 

با فروش بیشتر درآمد خود را بیشتر کنید...

اویدو برای تشویق فروشندگان کارمزد های پایین تری نیز دارد. بدین صورت که اگر مجموع سفارش های موفق و پرداخت شده شما به سقف جدول زیر برسد کارمزد کمتری از فروشگاه دریافت خواهد شد.

 

سطح کاربری مجموع فروش کارمزد با تخفیف
عادی 0 تومان 10 درصد
1 200,000 تومان 9 درصد
2 500,000 تومان 8 درصد
3 1,000,000 تومان 7 درصد
4 4,000,000 تومان 6 درصد
5 10,000,000 تومان 5 درصد

 


به محض رسیدن مجموعه فروش محصولات شما به یکی از مبالغ فوق سطح کاربری شما تغییر خواهد کرد و کارمزد کمتری روی سفارش های بعدی پرداخت خواهید کرد.

 

نحوه تسویه حساب با فروشندگان به چه صورت است ؟

اویدو به صورت خودکار میزان در آمد هر فروشگاه را محاسهب نموده و در پنل فروشگاه با جزئیات به فروشندگان نشان میدهد  که درآمد و میزان فروش فروشنده کاملا مشخص است و هرزمان که مایل باشد می تواند درخواست تسویه حساب نماید و مبلغ درخواستی به حساب بانکی فروشنده واریز میشود.

 

زمان تسویه حساب و واریز به حساب فروشنده چه مدتی است ؟

زمان تسویه حساب فروشنده 4 روز پس از درخواست می باشد علت این تاخیر شکایت احتمالی خریداران از فروشنده در خصوص فایل ها می باشد که درصورتیکه ظرف 4 روز شکایتی وجود نداشته باشد مبلغ به حساب فروشنده واریز خواهد شد.